ZAKOCHAJMY POLSKĘ

Czy w dzisiejszych czasach MIŁOŚĆ ma dla Was jeszcze jakieś znaczenie? Czy w nią wierzycie, czy jej doświadczacie, a może nadal poszukujecie? Pewien wyjątkowy człowiek, postanowił o niej przypomnieć innym ludziom i tknąć nieco więcej uczucia w nasz kraj, który zwłaszcza ostatnimi czasy z miłością w jakiejkolwiek postaci ma niewiele wspólnego ( to taka moja luźna myśl).

 

Kim jest ów człowiek? Otóż tak jak i każdy z nas, potknął się w swoim życiu, lecz ma na tyle wiary i odwagi, aby powstać i nadal próbować kolejnych zmian. Zapewne nieraz słyszeliście o tym, że aby zmienić to, co jest wokół nas, należy zacząć od siebie. I Adam Jakubiak​ właśnie, bo o nim mowa, postanowił dokonać takowych transformacji, a przy okazji dać coś z siebie innym. Zebrał grupę niesamowitych i inspirujących ludzi po to, aby ZAKOCHAĆ POLSKĘ, a kto wie, może i cały świat? Podobno do odważnych świat należy, a odwagi temu człowiekowi nie brakuje. Pomimo wszelkich przeciwności, nadal trwa przy realizacji swojego ogromnego marzenia...

 

Z kim będzie dzielił scenę wcielając się w rolę Kupidyna? Mając informacje niemalże z pierwszej ręki śpieszę Wam zakomunikować, iż w ramach dzielenia się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem wystąpią:

 

ANNA GAŁEK - niezwykle energetyczna, charyzmatyczna, a przy tym pełna uroku kobieta.
Mówca motywacyjny, coach i trener biznesu oraz rozwoju osobistego. Matka trójki dzieci, zmagająca się z  codziennym chaosem wynikającym z posiadania takiej czeladki, a poza tym kobieta pracująca, finansistka oraz agent nieruchomości. Jakby tego było mało, propaguje idee Wdzięczności ucząc jej innych, a także stworzyła od podstaw FORUM MŁODEGO BIZNESU. W jaki sposób Ona to ogarnia??? Nie mam bladego pojęcia, ale jednego jestem pewna...tej wiedzy trzeba od Niej zaczerpnąć!

Zaczęłam od kobiety, czas teraz na pomysłodawcę i ojca owego projektu w jednym...


ADAM JAKUBIAK -  trener motywacyjny, life coach, mentor, ekspert portalu Sympatia Plus, współautor poradnika "3 Godziny. Jak znaleźć prawdziwą miłość". Od kilku lat z entuzjazmem i zapałem motywuje i wspiera ludzi do działania. Jedną z jego ostatnich misji jest pomoc w znalezieniu innym drugiej połówki...jakkolwiek to brzmi, idea godna pochwały i naśladownictwa.  Podobno nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych? Nie omieszkam tego sprawdzić :P

 

JAN GRZESIAK - "aktor i niesamowity prelegent" - Od takich słów, zaczyna się krótka charakterystyka tego człowieka. Niestety, nie było mi dane nigdy wcześniej widzieć go na scenie, nie mniej jednak, czekam na tę możliwość z zapartym tchem. Chociażby po to, aby w kolejnym moim felietonie, móc się z Wami podzielić moimi osobistymi wrażeniami.

 

MICHAŁ NIEDAŁTOWSKI - konkretny, rzeczowy, z ogromną wiedzą, którą sprzedaje w sposób niezwykle przyswajalny, humorystyczny, zachowując przy tym kamienną twarz, podczas gdy większość publiczności, zwija się ze śmiechu. Nietypowe aczkolwiek interesujące połączenie. Z czystym sumieniem polecam jego wystąpienia.

 

ŁUKASZ DUSZA - doradca wizerunkowy, pasjonat klasycznej męskiej elegancji, miłośnik relacji damsko-męskich. Człowiek, dzięki któremu unikniemy ponownych wpadek wizerunkowych, podkreślimy strojem nasze fizyczne atuty, przez co i nabędziemy większej pewności siebie, w kontaktach z płcią przeciwną. W trakcie swoich wystąpień,  uczy o komunikatach, które wysyłamy otoczeniu poprzez nasz ubiór i zachowanie.

 

Projekt wspierają:

PATRONI MEDIALNI :
SYMPATIA. PL, SYMPATIAPLUS.PL oraz magazyn NUMER 1,
BLOGERZY wśród nich między innymi BABSKI ŚWIAT LENKI,
oraz Małgorzata i Łukasz Krasoń DZIĘKUJĘ ZA
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie: ZAKOCHAJMY POLSKĘ

 

BILETY DO NABYCIA TUTAJ:

 

BILETY WARSZAWA

BILETY TRÓJMIASTO

BILETY POZNAŃ

BILETY BIAŁYSTOK

 

 

autor: Magdalena Polak

 

16 stycznia 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135