WŁOSKI WIECZÓR I WIELKIE SERCE
- WYJĄTKOWA AKCJA POMOCY

Wieczór Włoski - z pasji do... tworzenia!

To nie był po prostu projekt charytatywny.

Wspaniale jest móc integrować ludzi, zarażać ich pasją i po prostu dawać dobry przykład - że można, że warto i że należy chcieć robić coś "ponad program", a szczęście i satysfakcję, jakie z tego płyną, dzielić z otoczeniem.

Przy okazji udało się pomóc chorej na jaskrę Bernadecie Pilśniak oraz początkującej fundacji ALBEDO, której celem jest promocja dzieł literatury obcojęzycznej i umożliwienie badań naukowych w oparciu o przekłady z innych języków. Dzięki współpracy ze wspaniałą publicznością na licytacji zebrałem na ten cel ponad 8000zł - mówi Dawid Łasut, krakowski społecznik i organizator wydarzenia.Ponad 150 gości pizzerii włoskiej Daddys na ulicy Krowoderskiej 28 w Krakowie w minioną środę miało okazję spotkać się ze Stefano Terrazzino, spróbować wyśmienitego 30- kg tortu w formie włoskiej flagi, zatańczyć z Dj Bojack-iem, zdegustować śródziemnomorskie potrawy oraz czerwone wino.

 

Nie zabrakło bezpłatnych upominków - pachnących gadżetów od The Secret Soap Store, książek od Instytutu Włoskiego, zaproszeń do Leśnego Spa oraz Lejdis Fitness Club.

W trakcie licytacji największym powodzeniem cieszyły się pierścionek z diamentem od WĘC- Twój jubiler, weekend w hotelu Grand Stasinda oraz lekcja tańca ze Stefano.

Italia to również moda, której nie zabrakło na wieczorze za sprawą pokazu butiku VANITA. Modelki przygotowało studio fryzur Dla Ciebie, a o oprawę fotograficzną wieczoru zadbał Piotr Werner.

Bilety można było nabyć w cenie symbolicznej cegiełki 10zł.

 

 

Więcej o tym i innych projektach Dawida Łasuta przeczytacie na jego fb-kowej stronie www.facebook.com/dawidlasut/

 

 

 

 

 

 

18 września 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135