WIECZÓR WŁOSKI W KRAKOWIE

Wszystkich miłośników podróży, pysznego jedzenia, dobrej muzyki i czynienia dobra serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym głośnym projekcie krakowskiego społecznika Dawida Łasuta – Wieczorze Włoskim.

Będzie jak zwykle – radośnie, z rozmachem i w gronie aktywnych, prospołecznych ludzi o wielkich sercach!

 

W programie wydarzenia (wszystkie atrakcje są całkowicie bezpłatne):
- spotkanie z gościem specjalnym Stefano Terrazzino

 


- zabawa w rytmie włoskich hitów z Dj Bojack-iem
- degustacja najprawdziwszych potraw kuchni włoskiej

 


- 25kg tort-niespodzianka
- mnóstwo upominków (mydełka od The Secret Soap, vouchery podarunkowe od Leśnego Spa i Lejdis Fitness Club, upominki od Instytutu Włoskiego)
- degustacja wina
- licytacja charytatywna
- ciekawostki krajoznawcze 
- loteria z cennymi nagrodami

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Istituto Italiano di Cultura di Cracovia.

To doskonała okazja by połączyć przyjemne z pożytecznym. 
W trakcie wieczoru odbędzie się aukcja charytatywna podczas której zlicytujemy: specjalnie zaprojektowaną na ten wieczór biżuterię marki WĘC, weekend w eksluzywnym Żywiecki Medical & SPA, zabiegi w Leśnym SPA, wizytę w salonie fryzjerskim "Dla Ciebie", romantyczną kolację w restauracji Klimaty Południa, zestawy kosmetyków The Secret Soap, koszyki upominkowe z włoskimi delicjami od API FOOD, ekskluzywną odzież z butiku VANITA, eleganckie gadżety od AVIVY, nocleg w hotelu Grand Stasinda Bukowina Tatrzańska oraz wiele innych ;)

 

Na specjalne podziękowania za wsparcie dla projektu  zasłużyli również Mercator Medical, PFF oraz fotograf Piotr Werner.


Oprócz świetnej zabawy 14.09 pomożemy zrealizować marzenie Pani Bernadety Pilśniak, która walczy o poprawę wzroku, by móc w pełni cieszyć się z uroków bycia matką i babcią oraz fundacji Albedo, której celem jest promocja dzieł literatury obcojęzycznej i umożliwienie badań naukowych w oparciu o przekłady z innych języków.

REZERWACJA MIEJSC:
Ponieważ wydarzenie już teraz cieszy się sporą popularnością w trosce o komfort uczestników liczba miejsc została mocno ograniczona. W celu rezerwacji miejsca wymagana jest wpłata cegiełki o wartości 10zł/osoba tytułem "Wieczór Włoski" na konto DADDYS PIZZA
50102055581111191089500025
Bank PKO BP

Potwierdzenia przelewu należy jak najszybciej przesyłać na maila dlasut@interia.pl. W tytule wiadomości wpisujemy imiona i nazwiska uczestników. W odpowiedzi otrzymacie specjalny e-bilet, a Państwa nazwisko zostanie dopisane do listy gości. 

Widzimy się już 14.09 (środa) w krakowskim Daddys pizza (Krowoderska 28). Start : 19.30 Uprzejmie proszę o punktualność.
Do zobaczenia!

 

Więcej informacji o tym oraz kolejnych projektach Dawida Łasuta znajdziecie Państwo pod https://www.facebook.com/events/504217746430551/

 

 

 

 

 

11 września 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135