WENUSJANKI WE WROCŁAWIU 07.11.2016

Nowa formuła wenusjankowych spotkań  - be smart! w końcu zawita do Wrocławia. Tym razem poza świetną atmosferą i networkingiem, stawiamy też mocno na zdobywanie wiedzy z różnych dziedzin życia. Na listopadowej konferencji chcemy naszym uczestniczkom zaproponować moc inspiracji biznesowych i dobrą energię, która ociepli jesienną aurę - informują organizatorki.

 

 

 

Naszym gościem w trakcie najbliższej edycji będzie Michał Sadowski – założyciel i Prezes Brand24 S.A  - firmy zajmującej się monitoringiem Internetu. Jest też autorem bestsellerowej książki „Rewolucja w Social Media”. W trakcie spotkania opowie o swojej drodze do sukcesu i doświadczeniach związanych z budowaniem wysokiej pozycji firmy w świecie. Porozmawiamy też o specyfice mediów społecznościowych i  ich ważnej roli w promowaniu własnego biznesu.

Druga część spotkania będzie również związana z kulturą biznesową, ale w zupełnie innym kontekście. Na pewno wiele z Was zastanawia się nad tym czy po udanych negocjacjach można poczęstować klienta szampanem. A jeśli tak – to jakim, żeby zrobić na nim jak najlepsze wrażenie. A może chcecie podarować komuś elegancki prezent w postaci szlachetnego trunku i nie jesteście pewne czy to, co wybierzecie nie okaże się jakimś alkoholowym faux paux? W odpowiedzi na te i inne delikatne pytania związane z rolą alkoholu w kulturze biznesowej pomoże nam nasz ekspert, Łukasz Matusiak. Dodatkowo dla każdej z Pań osobiście przygotuje wykwintnego drinka na powitanie.

 

Nie zabraknie dobrej energii oraz świetnej atmosfery łączącej dobrą zabawę z budowaniem nowych biznesowych relacji.

 

 

Kiedy: 7 listopada 2016r., godz.18.00

Gdzie: Glamour, ul. Ruska 37-38, Wrocław

Wstęp: 50 pln

 

Więcej informacji oraz rejestracja: www.wenusjanki.com.pl

 

24 października 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135