STRACILI DOM W POŻARZE – POTRZEBNA POMOC

O pomaganiu wiele się pisze, wiele się mówi,

ale czy tyle samo przekłada się na czyny?

 

Kasia Pisarska znana z programu tv "Psie adopcje" oraz z wielkiego serca dla zwierząt, koordynuje teraz akcji POMOCY TRZEBA ODBUDOWAĆ SPALONY DOM DOBRYCH LUDZI! Zbieramy grosiki i ręce chętne do pomocy.

 

Jak byś się czuł, gdyby spłonął Ci cały dobytek, gdyby spłonął Twój dom?

 

Państwo Kazimierz i Mariola Zuchorowie mieszkali w niewielkim domu we wsi Nowy Kraszew niedaleko Radzymina. Swe serce oddawali zwierzętom, są znani z tego, że bezinteresownie opiekowali się bezdomnymi zwierzętami, szukali dla nich domów. Pomagali, a teraz oni sami potrzebują pomocy.

 

W pożarze stracili wszystko! Stracili to na co pracowali całe dotychczasowe życie, stracili dach nad głową, utracili swój azyl… Czy umiesz sobie wyobrazić jakie to straszne, pozostać z niczym?

Państwo Zuchorowie po tej tragedii nie mogli dojść do siebie. Po pożarze zamieszkali na maleńkim zapleczu swojego sklepu zoologicznego, którego wymiary nie przekraczają dwa na dwa metry, nie ma też w nim okna.

Śpią na materacu. Jak długo w takich warunkach można żyć i funkcjonować?

No właśnie…

 

 

Poszkodowani nie prosili nikogo o pomoc. Sprawę wzięła w swoje ręce niezastąpiona Kasia Pisarska, która nie wyobraża sobie, aby w takiej sytuacji ludzie pozostali sami bez żadnej pomocy ze strony gminy, bez wsparcia kogokolwiek…  To ona koordynuje akcją pomocy, której celem jest odbudowa spalonego domu. Więcej o akcji można dowiedzieć się np. na stronie https://pomagam.pl/budujemydom/

 

W ludziach nadzieja i siła

 

Do akcji odbudowy spalonego domu Kasia Pisarska zachęciła swych znajomych i nieznajomych. Do tej pory udało się załatwić wszelkie formalności, projekty, rozebrać zgliszcza starego domu. Zgłaszają się firmy, które mogą wesprzeć budowę np. wykończeniem łazienki, wstawieniem okien, wykonaniem dachu… Jednak aby to wszystko mogło się zadziać – potrzebne są fundamenty i mury nowego, niewielkiego domu (69m2).

 

Fundamenty – podstawa wszystkiego

 

Wiadomo, że podstawą wszystkiego w życiu są odpowiednie i dobrze wykonane fundamenty.

Tak też jest i w tym przypadku. Poszukiwana jest firma, która w miarę możliwości będzie mogła pomóc w tym temacie.

 

Mamy firmę, która zbuduje dach, mamy obiecane okna, drzwi, umywalkę, mamy część mebli - opowiada Kasia Pisarska. - Ale najważniejsze jest to, by przed zimą zdążyć z wylaniem fundamentów. Trzeba to zrobić najpóźniej w październiku. – dodaje.

 

 

Wierzymy, że znajdzie się ktoś z wielkim sercem lub że ludzie nie zostaną obojętni wobec losu Państwa Zuchorów i uda się zebrać wystarczające środki na wszystkie prace budowlane związane z podarowaniem wyjątkowym ludziom nowego, prawdziwego domu.

 

Wszelkich wpłat można dokonywać przez stronę https://pomagam.pl/budujemydom/

 

lub bezpośrednio:

 

BGŻ BNP PARIBAS SA
Fundacja Bonum Animae

(złotówki) 17203000451110000004263240
(euro) 91203000453110000000367850
Przelewy z zagranicy (euro) : IBAN GOPZPLPWXXX PL91203000453110000000367850

 

Wszelkie informacje o akcji: kasiapisarskaiPSYjaciele@gmail.com

 

 

 

 

 

bo marzenia się spełnia
17 sierpnia 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135