SPOTKANIE DLA KOBIET, KTÓRE MAJĄ APETYT NA ŻYCIE - 15.11.2016

Kobieca organizacja z Wrocławia kolejny raz pojawi się w Krakowie.

Tym razem motywem przewodnim spotkania będzie hasło:

„weź szczęście w swoje ręce”.

Uczestniczki spotkania będą miały szansę nie tylko nawiązać biznesowe kontakty, ale również wysłuchać wartościowych wykładów, prowadzonych przez kobiety, które każdego dnia świadomie kierują swoim życiem.  

 

 

Czerwona Szpilka znana jest z organizacji spotkań i szkoleń kobiet, które mają na celu obudzić w kobietach drzemiących w nich „gen przedsiębiorcy”. Pomagają w tym nie tylko inspirujące wykłady i prawdziwe historie z życia opowiedziane przez prelegentki. Sprzyja w tym również nawiązywanie nowych kontaktów z kobietami, które z sukcesem prowadzą własne firmy i na własnym przykładzie pokazują, że nasza przyszłość zależy od naszych wyborów.

 

Kontakty, energia i wiedza z najwyższej półki

Spotkanie Czerwonej Szpilki nie jest typowym wydarzeniem nastawionym na wymianę wizytówek. Jest to popołudnie spędzone w świetnej atmosferze, wśród ludzi, którzy chcą od życia więcej. Poznasz tu osoby, którym przede wszystkim zależy na rozwoju zawodowej kariery – są to ludzie, którzy zarówno pracują na etacie, jak i prowadzą własne firmy. Wszystkich łączy jednak chęć samodoskonalenia i poszerzenia swojej sieci kontaktów.

 

Spotkania Czerwonej Szpilki znane są z wysokiej jakości prowadzonych wykładów. Do grona prelegentów zapraszani są najwyższej klasy eksperci, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz zawodowym doświadczeniem.

Tak będzie również w przypadku listopadowego wydarzenia, podczas którego wystąpi m.in. Renata Frączkiewicz-Krzal – współwłaścicielka firmy z branży sprzedaży bezpośredniej, działającej w czterech krajach Europy, autorka 15 programów szkoleniowych z zakresu technik sprzedaży, motywacji oraz psychologii sukcesu. Podczas spotkania opowie o przekonaniach, które nas blokują oraz o tym, w jaki sposób sobie z nimi poradzić.

 

Z kolei Eliza Dołżańska-Pietrzak – to kobieta, która przez wiele lat związana była z branżą IT. Postanowiła totalnie odwrócić swoje życie, stając się dyplomowanym behawiorystą zwierząt oraz właścicielką swojej firmy. Podczas spotkania opowie o tym, jak świadomie podejść do decyzji o przygarnięciu psa, o typowych psich nawykach oraz błędach właścicieli.

 

Spotkanie odbędzie się 15 listopada w Krakowie, w Q Hotel Plus, ul. Wygrana 6.

Start – godzina 16:30.

Zapisy oraz więcej informacji na temat wydarzenia znajdują się na stronie organizatora: Czerwona Szpilka

 

 

24 października 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135