RELACJA Z VI EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO BALU DYPLOMACJI WSCHODNIEJ

 

 

Nie milkną echa VI edycji Ogólnopolskiego Balu Dyplomacji Wschodniej.


To nie było kolejne spotkanie networkingowe, obowiązkowy event korporacyjny, głośna gala celebrycka, ani nawet przydługi raut fundacyjny. Dynamiczna publiczność z całej Polski, długa lista gości specjalnych, prawdziwe łzy wzruszenia, ważne i słuszne przesłanie oraz ogrom pozytywnych emocji. Właśnie tak wyglądał sobotni wieczór w krakowskim hotelu City SM&Leśne Spa. Znowu się udało i jestem z tego dumny - mówi Dawid Łasut, organizator gali i znany krakowski społecznik.

 


Podczas VI edycji Ogólnopolskiego Balu Dyplomacji Wschodniej nie zabrakło wyśmienitego cateringu,przepysznego tortu, zabawy tanecznej z Dj Bojackiem czy degustacji wina. Ale to nie wszystko. Najważniejsze było dyplomatyczne przesłanie gali. Organizator od lat promuje Polskę za naszą wschodnią granicą i przybliża nam realia Wschodu.


Nie zależy mi na tym, by w jakimkolwiek stopniu reklamować Rosję. Dziś nie każdy musi znać rosyjski i bardzo dobrze. Ale, na miłość boską, nie demonizujmy, nie przesadzajmy i nie opierajmy naszego spojrzenia na Wschód tylko i wyłącznie na przejaskrawionych doniesieniach medialnych bo to jest smutne i niesprawiedliwe, a czasem wręcz komiczne i krzywdzące. Odrobina gruntownej wiedzy, wyważenia i zdrowego rozsądku jeszcze nikomu nie zaszkodziła i to jest właśnie moja działka. Jestem dumny, iż pod projektem podpisują się tak znane nazwiska jak Paweł Deląg czy Magdalena Górska. Dołożę wszelkich starań, by projekt się rozwijał. 18 lutego przy jednym stole zasiedli Polacy, Ukraińcy, mieszkańcy Krymu i Białorusi i nikt nie politykował, a to jest krok we właściwą stronę - dodaje organizator.

 


Wieczór uświetniły swoimi występami dwie wspaniałe artystki - Faina Nikolas i Elise.

 

 

Nie zabrakło bardzo dynamicznej licytacji charytatywnej,w rezultacie której kwota prawie 11.000 złotych zasili konto Pana Mariusza Zabagło, którego rodzina od wielu miesięcy próbuje wybudzić go ze śpiączki.

Więcej o akcji "Budzimy Mariusza" znajdziesz na fb-kowej grupie TUTAJ

Każdy z nas może wesprzeć Panią Magdalenę w jej heroicznej walce o przyszłość rodziny.


Ogromne podziękowania dla Lejdis Fitness Club, Mercator Medical, The Secret Soap Store,PFF, Marcina Rajka (Jeunesse), Krakowskiej Jaskini Solnej, Klimatów Południa, Wyszukanych deserów Braci Szewczenko, Aliny Roszczyńskiej (Aviva), Węc – Twój jubiler, wszystkozusa.pl, biur podróży ABDAR i Podróże życia, salonu KLASYKI w galerii Plaza, Hotelu Wiosna w Rabce Zdroju oraz Leśnego Spa za okazane wsparcie dla projektu.

 

 

 Dawid Łasut – krakowski społecznik, podróżnik, trener językowy i dziennikarz. Organizator cyklu spotkań krajoznawczych (Wieczór Grecki, Wieczór Tunezyjski, Wieczór Włoski, Wieczór Hiszpański, Dwa Światy). Znany z akcji 2500 Tulipanów dla Krakowianek, Charytatywny Dzień Dziecka, Wielki Koncert Dla Krakowskich Murali, Wieczór Słowiański, Śniadanie Wielkanocne 3 kultur oraz corocznego Balu Dyplomacji Wschodniej.


Zapraszamy do polubienia strony społecznika na Fb TUTAJ

 

 

 

 

23 lutego 2017

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135