PRZEDSIĘBIORCZA KOBIETA TRÓJMIASTO POWRACA NA WIOSNĘ

Inspirujemy, motywujemy i reprezentujemy kobiecą stronę biznesu! Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto powraca na wiosnę

 

 

29 marca (wtorek) o godzinie 17:00 w O4, sali konferencyjnej Olivia Business Centre odbędzie się spotkanie z cyklu Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto. Zbliżające się wydarzenie to doskonała dawka inspiracji i szansa na nawiązanie biznesowych kontaktów.

 

Podczas spotkania odbędą się 3 prelekcje kobiet funkcjonujących na co dzień w biznesie:

  • Natalia Klonowska - Jadźka Rysuje. Przeprowadzi warsztaty z myślenia wizualnego „Magia rysowania” O (nie)codziennym wykorzystaniu rysunku.

  • Katarzyna Kobiela - Zakupy ze stylistą - wystąpi z inspirującą prelekcją dotyczącą stylu, wizerunku i dress code’u „Profesjonalny wizerunek kobiety w biznesie”

  • Magdalena Sadowska-Pawlak - Dyrektor Pomorskiej Izby coachingu zmotywuje uczestniczki warsztatem coachingowym „Kobiety biznesu – Zarządzanie Sobą”.

 

Dodatkowo w przerwie spotkania zaplanowana jest sesja networkingowa, która stanowi pole do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń. Na uczestniczki czekają także atrakcyjne nagrody i prezenty od licznych partnerów spotkania.

 

„Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy jego realizacji jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

 

Więcej informacji:

 

http://bitly.pl/Vh2W3 - wydarzenie na Facebooku

http://bitly.pl/1ZwWO - profil projektu

https://przedsiebiorczakobietanawiosne.evenea.pl - link do zapisów na spotkanie

 

 

 

 

 

 

23 marca 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135