POZNAŃ "Be-smart" Z WENUSJANKAMI 09.11.2016

Poznań po raz drugi zostanie gospodarzem Wenusjankowego spotkania. Tym razem odbędzie się ono w zupełnie nowej odsłonie – kameralnych warsztatów „Be-smart”. Poruszymy tematy ważne – związane z kobiecością, zdrowiem, ale również biznesem. Umilimy też Paniom czas, na przekór jesiennej aurze – tworząc atmosferę relaksu i dobrej energii. Będzie to też świetna okazja do poznania się i nawiązania nowych relacji.

 

 

Nasze spotkanie rozpoczniemy od dyskusji na ważny temat. Naszym gościem będzie Agnieszka Drews – pomysłodawczyni i Prezes zarządu kliniki ginekologii i leczenia niepłodności Invita oraz Prezes zarządu Fundacji „Cały świat” – wspierającej osoby starające się o dzieci. Porozmawiamy o tym, jak wyglądała droga biznesowa naszej prelegentki. Nie zabraknie też informacji dotyczących ważnego zagadnienia, jakim jest problem z zajściem w ciąży. Porozmawiamy o możliwościach, jakie oferuje współczesna medycyna przyszłych rodzicom.

 

W drugiej części spotkania, troszkę zmienimy klimat. Bardziej również biznesowo, ale w innym kontekście.  Na pewno wiele z Was zastanawia się nad tym czy po udanych negocjacjach można poczęstować klienta szampanem. A jeśli tak – to jakim, żeby zrobić na nim jak najlepsze wrażenie. A może chcecie podarować komuś elegancki prezent w postaci szlachetnego trunku i nie jesteście pewne czy to, co wybierzecie nie okaże się jakimś alkoholowym faux paux? W odpowiedzi na te i inne delikatne pytania związane z rolą alkoholu w kulturze biznesowej pomoże nam nasz ekspert, Łukasz Matusiak. Dodatkowo dla każdej z Pań osobiście przygotuje wykwintnego drinka na powitanie.

 

Nie zabraknie dobrej energii oraz świetnej atmosfery łączącej dobrą zabawę z budowaniem nowych biznesowych relacji.

 

Kiedy: 9 listopada 2016r., godz.18.00

Gdzie: Sale Omega, ul. Dąbrowskiego 79A, Poznań

Wstęp: 50 pln

 

 

Więcej informacji oraz rejestracja: www.wenusjanki.com.pl

 

24 października 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135