ODNAJDŹ W SOBIE POZYTYWNĄ EGOISTKĘ!

Fundacja Ad Fontes zaprasza na kolejne spotkanie dedykowane głównie Kobietom. Na specjalne zaproszenie, po raz pierwszy w Trójmieście spotkacie się z Dagmarą Skalską, twórczynią „Projekt Egoistka”.

 

Będziecie miały możliwość zapoznania się z ideą pozytywnego egoizmu, bo chwila dla siebie to nie grzech!

Spotkacie również Magdalenę Trembacz, która przedstawi Wam asertywność w innym świetle,  jako wyjście na scenę i „pobrudzenie sobie rąk”.

 

Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia najnowszej książki wraz z dedykacją! Podczas przerwy kawowej będziesz miała możliwość networkingu i spotkania osób które szukają zmiany, chcą osiągnąć harmonię, radość i życiową równowagę.

 

KIEDY? 20.06.2016

GODZINY? 17:30-20:20:00

GDZIE? BEST Western Plus Arkon Park Hotel

 

Wybierz bilet idealny dla siebie z trzech opcji:
BILET A: 29zł/os. Do 15 czerwca.
BILET B: 39zł/os. Od 15 czerwca.
BILET C (najlepsza opcja!): 39 zł/2 os (tylko 19,50 zł od osoby!)

 

Gdzie kupić bilet? Kliknij i przejdź do sklepu!
http://sklep.fontes.com.pl/

Więcej informacji na www.fontes.com.pl oraz na http://bit.ly/1t4N8LI

 

Niepowtarzalna możliwość osobistej rozmowy podczas pierwszej wizyty Dagmary Skalskiej w Trójmieście!

 

 

DAGMARA SKALSKA, trenerka, inspiratorka, twórczyni kampanii „Pozytywna egoistka”, autorka książek z cyklu „Egoizm to nie grzech”: Kurs na miłość, Uwolnij swój umysł (wyd. Burda Książki), ambasadorka „Miasta Kobiet”. Dagmara Skalska, która mimo utraty męża, z którym szerzyli w Polsce ideę pozytywnego egoizmu, nie straciła woli życia. Codziennymi wyborami i przede wszystkim działaniem zmierza do szczęścia. A tym, co spotyka na swojej drodze, dzieli się z innymi – na warsztatach, blogu a przede wszystkim  w swoich  książkach.

Wraz z mężem Zorganizowali cztery ogólnopolskie kampanie społeczne uczące kobiety pozytywnego egoizmu, dotarli do 300 000 Polek, bezpośrednio spotkali się 10 tysiącami kobiet w ramach warsztatów. Stworzyli społeczność pozytywnych egoistek, która liczy ponad 50 tysięcy osób. W lutym 2015 roku Tomek zmarł w wieku 41 lat na raka. Dagmara wciąż kontynuuje ich wspólne dzieło – Projekt Egoistkę.

 

MAGDALENA TREMBACZ, psycholog, terapeuta, psychodietetyk. Specjalizuje się w zakresie motywacji i rozwoju osobistego. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyła Psychologię na SWPS, Biologię Molekularną na UG oraz studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia  z zakresu poradnictwa dietetycznego. Propagatorka zdrowego stylu życia.

 

Do zobaczenia... :)

 

Masz pytanie? Napisz: kontakt@fontes.com.pl

 

 

16 czerwca 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135