MARKETING BY POZNAŃ            

Miło nam poinformować, że 2 grudnia Poznań stanie się centrum zainteresowania wszystkich tych osób, które chcą poszerzyć swą wiedzę z zakresu współczesnego marketingu.

 

Konferencja Marketing by Poznań, to możliwość spotkania ludzi związanych z branżą, wymiany doświadczeń, poszerzenia kontaktów. Konferencja ta w całości została poświęcona tematyce marketingowej i handlowej. Uczestnicy podczas prelekcji będą mogli uzupełnić swoją wiedzę, zapoznać się z nowymi rozwiązaniami stosowanymi w marketingu czy sprzedaży.

To również możliwość poznania nowych trendów.

 

Konferencja skierowana jest do właścicieli firm z sektora MŚP, menagerów sprzedaży czy specjalistów ds. marketingu. Dedykowana jest osobą związanym z branżą, którzy chcą pogłębić posiadającą już wiedzę oraz dla osób, które swoją przygodę ze sprzedażą dopiero rozpoczynają.

Podczas Marketing by Poznań poruszane będą tematy związane z budowaniem marki w social mediach, zastanowimy się w jaki sposób wykorzystać kampanię Google Adwords, aby przynosiła oczekiwane rezultaty. Poznamy magię content marketingu, pokażemy jak ważna jest autoprezentacja.

 

Ciekawa tematyka, praktycy i specjaliści oraz profesjonalizm organizatorów MWMarketing.pl to wyznaczniki, które sprawiają, że powinieneś już dziś zarezerwować swoje miejsce.

 

Bądź 2 grudnia w City Park Poznań na Konferencji Marketing by Poznań – razem z nami :-)

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie:

http://marketing.bypoznan.pl/

https://web.facebook.com/events/464154647119947/

 

17 listopada 2015

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135