LIST OD MAMY

Że będę Cię kochać, to wydawało się naturalne. W końcu jesteś moim dzieckiem. Ale, że będę Cię kochać taką miłością, przez myśl mi nie przeszło. Miłość, którą czuję każdego dnia i z dnia na dzień coraz mocniej, dałaś mi Ty. Tak, Ty. Gdy myślę, że bardziej się już nie da kochać, że to nie jest możliwe, okazuje się, że to uczucie jest jeszcze silniejsze. Dałaś mi możliwość przeżywania szczęścia i odczuwania ogromnej i niekończącej się miłości każdego dnia.

Czy zdajesz sobie z tego sprawę?

Zapewne jeszcze nie. Ale ja od kilku lat piszę dla Ciebie pamiętnik, na wypadek gdybym nie zdołała Ci tego wszystkiego powiedzieć. Abyś zawsze pamiętała i wiedziała o tym, że jesteś najpiękniejszym prezentem od życia jaki dostałam. Moim jedynym niepowtarzalnym i wyjątkowym prezentem.

 

Możliwość kochania Ciebie, to najsilniejsze uczycie z jakim się w życiu spotkałam. Dałaś mi jednak coś jeszcze. Przeglądam się w Twoich oczach jak w lustrze. Widzę siebie, swoje błędy i chcę być coraz lepsza.

Dla Ciebie i dla siebie. Bo wiem, że każdy krok, który robię w życiu - Ty widzisz. Każde słowo które wypowiadam - Ty słyszysz. Obserwujesz mnie, uczysz się ode mnie. Jestem dla Ciebie przykładem. Dlatego chcę być najlepszym przykładem.

Dzięki Tobie mam szansę być coraz lepszą wersją samej siebie. Nauczyłaś mnie przepraszać za błędy, doceniać w życiu to, co jest najważniejsze. Dzięki Tobie wierzę w siebie. Dzięki Tobie mam odwagę sięgać w życiu po wszystko to, co najlepsze. Dla Ciebie i dla siebie. Bo przecież Ty uczysz się ode mnie. Jednak ja uczę się od Ciebie zdecydowanie więcej.

 

Dziękuję, że wybrałaś mnie na swoją Mamę.

 

Justyna Krawczyk, Mama Nataszki.

 

 

Justyna Krawczyk – licencjonowana Style Coach, http://jakbycszczesliwakobieta.pl

24 maja 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135