LIST DO MATKI

Kochana mamusiu!

 

Do tej pory nie miałam problemu z ubraniem w słowa tego co chciałabym wyrazić, a przynajmniej bardzo rzadko się to zdarzało.

Teraz jednak zasiadam do pisania po raz trzeci i nie mam żadnych wątpliwości, że słowa jakie mi napływają są zbyt… niedoskonałe! Ale to nie są puste słowa <3

Wszystko to za co jestem Ci wdzięczna kochana mamo, nie sposób ubrać w zdania, bo nie ma takich słów. Nawet, gdy napiszę, że jestem Ci wdzięczna za tak piękne życie, bo w ogromnej mierze kochana mamo Ty je ukształtowałaś; to musiałabym dodać z milion wykrzykników żeby oddać potęgę wdzięczności jaką czuję.

Dałaś mi ogrom miłości, dzięki czemu dziś dzielę się tą BOSKĄ energią ze światem. Czyż można dostać cenniejszy DAR?

 

Kochana mamo, a gdybym tak chciała opowiedzieć Ci o tym jak wszystko co robisz i jak robisz mnie zachwyca, rozbawia i roztkliwia; to jakich bym musiała użyć słów, by to wyrazić?

 

Wiesz? Nigdy nie byłaś mi tak bliska, mam wrażenie, że gdy tylko o Tobie pomyślę samoistnie rozpala się moje serce. W tej właśnie chwili czuję, że JESTEM.
JESTEM i nic więcej mi nie trzeba.

 

Och mamo kochana, a gdybym tak Cię chciała przeprosić za wszystkie dawne troski, łzy i inne zmartwienia to przychodzi mi tylko jedno do głowy. Widzę jak Cię przytulam, otulam i wtulam się jeszcze na wszelkie sposoby, pragnąc jedynie pełni bliskości. Wtedy posłałabym Ci z samej głębi mego serca energię wdzięczności za cierpliwość, czułość, troskę i ogrom siły jaka do dziś drzemie w Tobie. Posłałabym Ci jeszcze dumę jaką czuję w sercu, myśląc o tym jaką mam niesamowitą mamę. Urzeka mnie ta energia bezkresnej prawdziwości jaka bije od Ciebie.
Czasami mamy z tego nie zły ubaw. Twoja szczerość wibruje tak samo jak u bezgranicznie szczerych dzieci. BOSKA energia.

 

 

Za to Twoja chęć poznawania i smakowania życia, są dla mnie największym motywatorem.
Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania jako gospodyni. Nie mam pojęcia jak można z taką zwinnością operować emeryturą, która pozwala jedynie przeżyć. Ty jeździsz na wakacje, wycieki, wyprawy. Mistrzostwo świata, jesteś mamuś wzorem do naśladowania.
Pomagałaś mi wychowywać córki, teraz bawisz wnuki i prawnuki. Jesteś zawsze gotowa do pomocy.

 

Kochana mamo, wygrałaś życie, zawsze taka byłaś i nikomu nie pozwoliłaś sobie odebrać najcenniejszego skarbu. Komfort bycia sobą.
Dziękuje Ci po STO kroć za dary i błogosławieństwa.
Posyłam Ci wszystko co we mnie najpiękniejsze.
Kocham Cię bardzo mamusiu.

Twoja mała Elka i dojrzała Elżbieta

 

 

 

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska – autorka książki „W cudzych butach”, której ukazało się właśnie drugie wydanie oraz bajki „Tęczowy duszek”; Przewodnik duchowy, nauczycielka jogi, założycielka Centrum Człowieka Szczęśliwego, uczestniczka zawodów survivalowych.

www.wcudzychbutach.pl 
Facebook:  W Cudzych Butach

 

 

 

24 maja 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135