KSIĄŻKA „ROZMOWY Z GUZIKIEM” – PRZYSZŁY BESTSELLER 2016 ROKU

Ktoś kiedyś powiedział, że „Marzenia się spełnia”,  a jeśli chodzi o marzenia dziecka, to tym bardziej powinny zostać spełnione.

Kiedy zatem będzie bardziej odpowiedni moment na ich realizację jak nie teraz? Dlatego też Patronujemy, kibicujemy i zapraszamy do wsparcia wyjątkowego projektu.

 

 

Poznajcie Romusia – siedmioletniego wyjątkowego chłopczyka o niezwykłej wrażliwości i niespotykanej umiejętności postrzegania świata, który nazywany jest Guzikiem oraz jego mamę Laurę, która jest kreatorką swojego życia od czasu jak zrozumiała, że to jej myśli je tworzą. Teraz jej życie staje się coraz piękniejsze, a marzenia bardziej realne. Oberwała od życia wiele razy i o tym napisała książkę „Nie ma takiego bagna, z którego nie da się wyjść”.

To właśnie Romuś wraz ze swą mamą każdego dnia przeprowadza wiele mądrych, zabawnych oraz poważnych rozmów na wszystkie tematy, które dotykają małego chłopca, na które on patrzy ze swego punktu widzenia, z punktu widzenia dziecka mającego otwarte na świat oczy i serce. Rozmowy spisywane przez Laurę przez cztery lata stały się fundamentem do wydania książki o tytule „Rozmowy z Guzikiem”, książki, o której marzy mały Romuś, aby mógł tak jak mama na spotkaniach autorskich, składać podpisy dla posiadaczy tejże książki.

 

 

Zachęcamy do wsparcia tego projektu, gdyż łączy on nie tylko realizację marzenia, ale także wielki ładunek dobra. Jeśli zostanie zebrana wyższa kwota, niż kwota główna zapewniająca wydruk 1000 sztuk książek, zostaną dodrukowane dodatkowe egzemplarze, z których sprzedaży połowa pieniędzy będzie przeznaczona na dwie fundacje: Fundacja Dla Ciebie www.fundacja-dlaciebie.pl oraz Instytut Edukacji Pozytywnej www.instytutep.pl

 

To będzie piękna książka, dzięki której będziemy mogli spojrzeć na świat z innej perspektywy.

 

Więcej informacji na: 

www.polakpotrafi.pl/projekt/rozmowy-z-guzikiem

 

 

 

 

07 stycznia 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135