KONGRES ROZWOJU KOBIET 
- ABSOLUTNA KOBIETA

Już 22 kwietnia odbędzie się pierwszy w Polsce Kongres Rozwoju Kobiet podczas którego zostanie zaprezentowany program „Absolutna Kobieta“ połączony z warsztatami rozwoju.

 

Wydarzenie trwać będzie od godz. 10.00 do 19.00
Rejestracja uczestniczek, odbywać się będzie od godz. 9.30

 

Kongres odbędzie się w pięknych wnętrzach kamienicy Hrabiego Raczyńskiego przy Placu Małachowskiego 2 w Warszawie.

 

Prowadzącą jest Anna Długołęcka - projektantka mody, reżyserka operowa, menadżerka, założycielka marki modowej, podróżniczka, autorka książki, Mentorka. Zabrała swoją 4 letnią córkę i zamieszkała w Afryce, by odkryć co kryje w sobie dusza, czym jest zniewolenie i gdzie zaczyna się wolność. Doświadczyła skrajnych biegunów życia: sukcesu i podniesienia się z upadku. Chcąc zrozumieć przyczyny powodzenia i porażki, poświęciła lata na pracę nad analizą i opracowaniem metod, jak rozwinąć ludzkie możliwości, tak stworzyła Program Rozwoju “Absolutna Kobieta”

Program Rozwoju Absolutna Kobieta to metodologia, dzięki której możliwe jest poznanie:

- co jest przyczyną Twoich niepowodzeń

- jak skutecznie przekształcić dotychczasowe życie

- jak osiągnąć trwały sukces

 

 

Czy wiesz, że masz dostęp do źródła ogromnego potencjału?

Czy wiesz, że możesz zrealizować wszystko cokolwiek „chodzi Tobie po głowie“?

Czy wiesz, że wszystkie Twoje marzenia, pragnienia, potrzeby nie wzięły się znikąd? Czy wiesz, że po to przyszłaś na świat by im sprostać?

Czy wiesz, źe nie zaznasz wewnętrznego spokoju, aż staniesz na swoim szczycie?

Czy wiesz, że dopiero gdy osiągniesz swój sukces – poczujesz pełnią życia?

Wszystko inne będzie tylko mniejsza lub większą skalą frustracji? Jak tego dokonać?

 

Przyjdź i dowiedz się więcej podczas prelekcji i warsztatów rozwojowych

 

Podczas Kongresu dostępna będzie do Nabycia książka Anny Długołęckiej „Poza granice ograniczeń” – publikacja, która krok po kroku wprowadza w rozpoczęcie procesu Przemian.

 

 

Po warsztatach zapaszmy na bankiet połączony z atrakcjami.

 

Już dzisiaj zarezerwuj miejsce na www.absolutnakobieta.pl.

 

Poznaj też opinie uczestniczek warsztatów.

„Praca z wizualizacjami Anny to ogromna przygoda w odkrywaniu samego siebie. Każda wizualizacja to wyrzucanie z siebie lęków, odnajdowanie swojego JA i wzmacnianie tego co w nas dobre i nam potrzebne by prawidłowo funkcjonować. Nie ma słów by opisać co się tak naprawdę dzieje (…)”

 

“Spotkania z Anią oceniam jako niezastąpione!:) W trakcie warsztatów panuje atmosfera zrozumienia i tolerancji, a sama energia która ”wkrada się” na spotkania jest tak silna, że wystarczy po prostu być, aby życie zaczęło się zmieniać. Po naszym pierwszym spotkaniu w moim życiu zaczęły następować zmiany, jedna za drugą – po kolei (…)”

“Cały ten rok to dla mnie totalna rewolucja i niewiadoma. Na szczęście powoli się kończy  Płacz , smutek przeplatał się ze skrajną radością a potem znowu płacz …na warsztaty Ani trafiłam tuż po bardzo ciężkim dla mnie przeżyciu , które dało mi szerszy pogląd na moje problemy życiowe.Dla mnie spotkania z Anną to wspaniały sposób na poukładanie tego co było w chaosie , wytyczenie drogi którą mam iść by poukładane fragmenty zaczęły tworzyć we mnie całość. (…)”

 

“(…) przez pierwsze dni po oczyszczeniu dosłownie ‚ nosiło mnie- latałam nie mając skrzydeł ‚, mam niezliczoną ilość energii w sobie, mam pełno pomysłów na siebie i na swoje życie, wreszcie mi się chce!!! Czuję lekkość, radość i wolność. Teraz wiem, że mogę wszystko!!! Dziękuję za to odkrycie!  Zaczynam życie na nowo – od początku, tylko że teraz na moich zasadach (…)”

 

 

 

 

 

07 kwietnia 2017

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135