FASHION IN WARSOW SALE

Ile razy upadnę, podniosę się, otrę łzę, otrzepię piórka i pójdę dalej… z nadzieją, że kolejnym razem się uda, że będzie lepiej.

 

Czasem ciśnie coś jak kamyk w bucie, jak drzazga w palcu drażni. Od kilkudziesięciu lat tak idę, upadam, wstaję, wyciągam to co mierzi i o dziwo dzięki temu moje życie staje się coraz jaśniejsze, pełniejsze, jakby z każdym doświadczeniem, został dołożony do życiowego obrazu kolejny puzzel.

 

Zastanawiam się czasem, ile mamy w sobie chęci, wiary i siły, aby mimo wszystko się nie zatrzymać… przekroczyć rzuconą pod nogi kłodę, odpiąć spowalniającą nas kulę u nogi, wyrwać kotwicę, zrzucić pęta przeszłości i w pełni wykorzystać dar jaki mamy – życie i kolejny dzień.

Wiem, nie zawsze życie jest łaskawe, nie zawsze jest tak, jak byśmy chcieli, ale warto się ruszyć po własne marzenia niezależnie od wieku, czy sytuacji. Przed nami jeszcze długa droga (oby długa) i nie raz z pewnością wyboista…

Ale kiedy, jak nie teraz?

Kto, jak nie my - możemy zostać bohaterami własnego życia…

To nie jest łatwe tak ciągle chcieć iść dalej, zachęcać się do kolejnego kroku.

Nie jest lekko rozpocząć zmianę, podnieść rękawicę, podjąć wyzwanie i spełniać marzenia, ale nie robiąc nic, nigdy się nie dowiemy, czy mogliśmy je spełnić i żyć, szczęśliwie żyć!

 

Dlatego obiecuję sobie – dam radę, będę silna!

 

 

 

 

16 stycznia 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135