BIESZCZADY CAMP – NIEZWYKŁA WĘDRÓWKA W GŁĄB SIEBIE DLA KAŻDEJ KOBIETY

Zawsze czegoś szukałam. Też tak czasem macie, myślicie o tym? Czy myślicie o tym, że życie jakim żyjecie nie jest do końca Waszym życiem? Ja chyba przez całe dotychczasowe życie tak czułam, gdzieś podświadomie to we mnie siedziało.

 

Dzisiaj już nie szukam. Dzisiaj każdego dnia szukam, ale rozwiązań, pomysłów, planuję jak osiągnąć to, o czym marzę. Odkąd założyłam Woman Now i podjęłam decyzję, że zorganizuję Bieszczady Camp przestałam szukać. To jest moje marzenie. Narodziło się wiele lat temu, ale na początku nie miałam jeszcze tyle odwagi, nie byłam gotowa, nie słuchałam tego głosu wewnętrznego tak jak dzisiaj. Od samego początku nie chodziło o biznes, pieniądze, czy sposób na odniesienie sukcesu. Chodziło o potrzebę zmiany świata, ludzi na lepsze.. Dzisiaj wiem, że zakładając Woman Now chciałam zmienić przede wszystkim siebie.

 

Ale może zacznę od początku...

 

Od prawie 8 lat pracuję w branży szkoleniowej, realizowałam i nadal realizuję projekty szkoleniowe dla firm i instytucji publicznych. Przede wszystkim są to szkolenia twarde, prawne, finansowe, z zakresu funduszy unijnych, ale również zarządzania czy ogólnie kompetencji miękkich. Po kilka latach pracy założyłam własną firmę Trejnado

Sp. z o. o. Pewnie wiele osób ma podobną historię, ja również miałam

w pewnym momencie dosyć pracy dla kogoś, w dodatku kultura i praca wewnątrz każdej kolejnej firmy nie do końca mi odpowiadała.

 

Pomysł Woman Now narodził się również wiele lat temu, gdy teraz o tym myślę to było to dokładnie wtedy kiedy rozpoczęłam pracę w tej branży. Tworząc Woman Now myślałam przede wszystkim o innych kobietach, o tym, czego potrzebują, jakie mają problemy, co je ogranicza, co blokuje przed życiem w pełni, spełnieniem. Inspirację czerpię od najbliższych mi osób, mojej kochanej siostry, Magdy, przyjaciół, bliskich mi osób. Kiedy słyszę, że to co robię, to co razem robimy w Woman Now życie innych kobiet na lepsze, to jest dla mnie największe szczęście, bo wiem, że to ma sens.

 

 

Woman Now tworzę z moją wieloletnią przyjaciółką Magdą Oględzińską, jeżeli ktoś twierdzi, że dwie kobiety nie mogą być przyjaciółkami i tworzyć coś razem to się głęboko myli. My nauczyłyśmy się i ciągle uczymy komunikacji między sobą, współpracy, kompromisów a i niekiedy asertywności J Myślę, że stałyśmy się w pewnym momencie dla siebie najlepszymi nauczycielami. Potrafimy dać przestrzeń sobie nawzajem, jednak to też jest wynikiem tego, że obie mocno nad sobą pracujemy. Śmiało mogę powiedzieć, że tak naprawdę od samego początku połączyło nas coś niesamowitego, coś duchowego. Razem chodziłyśmy na jogę, naukę medytacji, przeróżne szkolenia, odkąd sięgam pamięcią szukałyśmy czegoś wspólnie.

 

Woman Now to przede wszystkim spotkania klubu. Do klubu może należeć każda kobieta, bez wyjątku. Spotykamy się mniej więcej co 3 tygodnie
w centrum Warszawy. Podczas spotkań klubu rozmawiamy, dzielimy się doświadczeniami, inspiracją. Za każdym razem jest też czas na naukę, mamy profesjonalne warsztaty z coachami i trenerami Woman Now Dorotą Jaślan i Małgosią Krzymańską. Na dotychczasowych spotkaniach klubu rozmawiałyśmy na temat pamięci pokoleń, kobiecości, mapy marzeń, emocji czy koherencji serca. Te spotkania mają dać nam wiedzę ale przede wszystkim otworzyć na temat rozwoju osobistego. Pragniemy inspirować inne kobiety do pracy nad sobą, bo same wiemy jakie to daje efekty. Jestem przekonana, że dzięki tej pracy odkryć można zupełnie nowe dla siebie życie.

 

Niedawno narodziło się moje wielkie marzenie – Bieszczady Camp. Uwierzcie mi, wiele lat zadawałam sobie pytanie, jak? Wiedziałam, że chcę organizować coś dla kobiet, wiedziałam, że będą to wyjazdy, ale poza tym nie wiedziałam nic. To, że dzisiaj organizuję właśnie Bieszczady Camp, to, że Woman Now działa, żyje i daje ludziom energię jest wynikiem mojej pracy nad sobą. Dzisiaj wiem, że pewne rzeczy w naszym życiu trzeba poukładać. Tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy jaki wpływ na nas miało nasze dzieciństwo, nasi przodkowie, bliscy, znajomi, środowisko w jakim dorastaliśmy, jak bardzo nasze życie ukształtowali inni ludzie, przynajmniej ja nie zdawałam sobie z tego sprawy. W pewnym momencie zaczynasz się zastanawiać, czy to życie jest naprawdę Twoje? Czy jesteś tym kim w istocie chcesz być? Być może jesteś tym kim zdecydowali inni, że będziesz. Nikt nie robi tego specjalnie. Tak po prostu jest, tak było u mnie, moi bliscy nie byli na tyle świadomi, dzisiaj się tej świadomości uczymy. Tym właśnie jest dla mnie rozwój osobisty. Świadomością, jest odkryciem i akceptacją. Czasem po prostu odkrycie czegoś i zaakceptowanie, uszanowanie daje przestrzeń na nowe. Trzeba oddać to co nie jest nasze i wybrać takie życie, jakim my sami decydujemy się żyć. Pracując nad sobą odkryłam wiele, ale też nauczyłam się akceptacji i uszanowania tego co było, bez żalu i pretensji do innych. Taką metodą pracujemy w Woman Now.

 

 

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje, czuje, że życie jakim żyje nie jest do końca jej. Ja tak czułam. Czułam, że nie żyję swoim życiem. Jeżeli czujesz, że coś Cię blokuje, zatrzymuje, że jest coś więcej ale nie potrafisz tego wydobyć. Jeżeli chcesz być po prostu wolna... to Bieszczady Camp jest dla Ciebie. Połączyłyśmy pracę warsztatową, life, business coaching, coaching systemowy i pracę z ciałem, z wędrówkami po polskich, pięknych górach. Kocham Bieszczady, kocham tam być, wspinać się, wędrować, rozmyślać, albo czasem nie myśleć w ogóle. W Bieszczadach czuję się po prostu wolna.

 

Zapraszam Cię na Bieszczady Camp. Będą to tygodniowe wyjazdy w Bieszczady, jadą z nami dwie niezwykle doświadczone trenerki – Dorota Jaślan i Małgosia Krzymańska. Będziemy pracowały grupowo i indywidualnie, spały w przyczepach campingowych, jadały wspólne posiłki, wspólnie medytowały, po prostu będziemy tam razem ze sobą, jestem przekonana, że przeżyjemy coś niesamowitego. Być może będzie to dla Ciebie początek czegoś nowego, nowej drogi...

 

Więcej informacji na temat wydarzenia:

 

      

 

 

Joanna Wojciechowska – założycielka Woman Now i organizatorka Bieszczady Camp, właścicielka firmy szkoleniowej Trejnado Sp. z o. o.

Zawodowo od 8 lat związana z branżą szkoleń dla biznesu i administracji publicznej. Wierzy, że w każdej kobiecie jest moc, którą warto odkryć i pobudzić do działania. Od samego początku swojej kariery zawodowej podświadomie wiedziała, że chce robić coś, co będzie zmieniało życie ludzi na lepsze. Dzisiaj wie, że przede wszystkim chciała zmienić samą siebie. Jej pasją są podróże, a wielką miłością polskie Bieszczady i piesze wędrówki.

 

foto. archiwum prywatne

 

bo marzenia się spełnia
18 marca 2016

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135