2,5 TYSIĄCA TULIPANÓW Z OKAZJI DNIA KOBIET

8 marca mieszkanki Krakowa już po raz trzeci zostaną obdarowane tulipanami podczas niecodziennego happeningu przygotowanego przez Dawida Łasuta.


W Dzień Kobiet na Rondzie Mogilskim rozdanych zostanie 2,5 tys. tulipanów. Akcja rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do wyczerpania kwiatów. Sprawcą całego zamieszania jest Dawid Łasut – krakowski społecznik, podróżnik i dziennikarz.

 

W odróżnieniu od większości wcześniejszych projektów społecznych i kulturalnych, jakie realizuję w Krakowie od lat, to po prostu lekki i przyjemny happening, którego celem jest wywołanie uśmiechu na twarzy każdej obdarowanej pani – dodaje organizator.

 


Każda Pani otrzyma również pakiet voucherów zniżkowych od najbardziej prestiżowych krakowskich oraz ogólnopolskich marek. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się OFFSET magazyn, Spoko box Cichy Gaik catering dietetyczny, Joanna Kruczek Culture Bag, Leśne Spa, Węc-Twój Jubiler, Krakowska Jaskinia Solna, Lejdis Fitness Club, The Secret Soap Store, biuro podróży Abdar, Hotel Wiosna w Rabce-Zdroju, Jeunesse Marcin Rajek, Aviva Alina Roszczyńska, salon Klasyki w galerii Plaza, Sordyl jewellery, Hotel Murowanica w Zakopanem, Triumf - studio urody, Wyszukane Desery braci Szewczenko, Podróże życia, wszystkozusa.pl, Mercator Medical, Piotr Werner Photography oraz Drone rescue.


Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – wystarczy wyjść na ulice Krakowa w środowy poranek

Więcej informacji o akcji i jej organizatorze znajdziecie na fb-kowej stronie Dawida Łasuta - https://www.facebook.com/Dawid-%C5%81asut-794503953952444/?pnref=lhc

07 marca 2017

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135